Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

Vibratsiooni vähendavad kindad Vibraguard

Toote iseloomustus

Vibrokindad vastavad EÜ direktiividele 89/686/EEC EN388- mehhaanilised riskid ja EN ISO 10819- mehaaniline vibratsioon ja löögid, käte vibratsioon, vibratsiooni läbivuse kindast peopessa mõõtmise meetodid ja hindamine. Kindad on varustatud tootemärgistusega tema omaduste kohta (lisaandmeid saab tootemärgistuse õpikust).

Kinnastel ulatub vibratsiooni vähendav Gelfom padi näpu otsteni. Kinnastel on krõpsuga kinnituv ranne. 

Kindaid toodetakse suurustes 8, 9, 10.

Kategooria: 2

Kinnaste konstruktsioon:
- pealmine (välis-) kiht on nitriiliga kaetud kangas mis on vastupidav kulumisele, torgetele ja rebimisele. Mustust ja õli hülgiv. Silikonivaba.
- selle all kahelt poolt kaitsva ja vibratsiooni vähendava kummi kihi vahel Gelfom padi. Gelfom omab väga head vibratsioonienergia neelamise võimet. Keskmistel ja suurtel sagedustel (30-500 Hz) on see ca kaks kuni neli korda suurem kui teistel toodetel (Sorbothan, Visco-elastic). 
- alumine kiht on pehme sisevooder.

Ergonoomiline disain. Kinnastel on kätt järgivad vaokesed mis teevad kinda paendlikuks ja vähendab käe vasimust, parandades sellega töötaja mugavust ja efektiivsust.

Kasutamise piirangud

Kontroll enne kasutamist

Kontrolli tuleb teostada puhastes oludes. Kontrollige, et kasutatavatel kinnastel ei oleks vigastusi või kahjustusi. Kinnaste rebenemisel või augu tekkimisel hävitage nad kohe. Ärge kasutage kindaid, kui tekib kahtlus nende korrasolekus, vaid kasutage uusi kindaid.

Kasutamisõpetus

Kasutage vibratsioonikaitsekindaid kogu selle aja jooksul kui Te töötate kahjustatud piirkonnas. Kaitsevahendit kasutades võtke arvesse töökeskkonna alased määrused ja spetsialistide soovitused, mis puudutavad antud tööd.

Hooldus ja ladustamine

Töökindaid tuleb puhastada pärsat iga kasutamist. Selleks kastke need sooja neutraalsesse seebilahusesse ja hõruge puhtaks. Seejärel loputage sooja veega ning kuivatage soojas õhus või kergelt trummelkuivatis (max 90 C).
Mitte kasutada bensiinil baseeruvaid lahusteid.
Kindaid tuleb hoida õhukindlalt ja pakituna kuivades oludes tempertuuril 5...25 C ning kaitstuna päikesekiirguse eest.
Hoidke eemal osooniallikatest ja süütesüsteemidest.

Ettevaatust: Ärge tehke muudatusi kinnaste konstruktsioonis.

Lisa: Vibratsioonienergia alandamine (allikas: Delta Acoustic & Vibration)


Madal sagedus  <31,5 Hz

Keskmine sagedus 31,5- 200 Hz

Kõrge sagedus  200 - 1250 Hz

Heaks kiidetud

Notified Body authorised by decree of Ministry of Employment and Labour AV/OA235/ST, 25.05.94, identified under the number 0493 by European Commission. CE Type- Examination Certificate nr 03297152.

Valmistaja : Ansell Edmont IND. Belgia
Volitatud esindaja: Parem Käsi OÜ, Tehase 23, TARTU

Viimati muudetud: 18.08.2011