Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

3M 1465 tööstuslik kaitsekiiver

Reguleerimine ja sobitamine

A. Reguleeritava kinnitusrihma abil saab kiivri seada kandja peaümbermõõdu järgi parajaks. Tugirihmade pikkust saab seada kasutades A ja B kinnitustihvte. Kasutades A tihvte saab kiivrit sügavamale pähe seada Kasutades B tihvte saab kiivrit kõrgemale pähe seada. A ja B tihvte võib kasutada eraldi, et kiiver paremini istuks. Kiivri tugirihmade laiust saab reguleerida kuklal asteseva kinnitusrihma abil.

Kasutamine

Kiiver kaitseb kandjat teatud määral võimalike pead tabavate löökide eest.

Kaitseklass: 2

Puhastamine ja hooldus

Kiivrit puhastatakse nõrga pesuaine ja kuuma veega (alla 50° C). Lahusteid või alkoholi sisaldavate aerosoolide või vedelike eest tuleks kiivrit kaitsta, sest need võivad vähendada kiivri löögikindlust.

Kontrollimine

Enne iga kasutamist on vaja kontrollida, et kiivris poleks pragusid või muid kahjustusi, mille esinemisel tuleb kiiver ära visata, õnnetuse läbi teinud kiiver tuleb alati ära visata, kuigi otsesed vigastused ei pruugi nähtavad olla. Kontrollige, et tugirihmad oleks kinnitatud kiivri külge õigetes kohtades. Et kiivri löögikindlus säiliks, peab see olema tugevasti pähe kinnitatud. Toodet ei tohiks kasutada peale 5 aasta möödumist valmistamiskuupäevast, mis on kiivril näidatud. Valmistamiskuupäev on näidatud järgnevalt: kaks keskel olevat numbrit näitavad valmistamisaastat ja nool osutab valmistamiskuud.

Säilitamine ja transport

Säilitage kiivrit puhta ja kuivana toatemperatuuriga ruumis, kus pole saastet ega vigastusohtu. Kiivrit tuleb transportida originaalpakendis. Kui 3M 1450 kõrvaklapid on kiivri külge kinnitatud keerake kõrvaklapid alla ja suruge sissepoole.

Ventilatsioon

Õhuavad saab õigesti kasutusele võtta avades ettevalmistatud piirkonna kiivri ülaosas.

Lõuarihm

Lõuarihm kinnitatakse spetsiaalse neediga. Neet kinnitatakse vajutades kesktapp lukustatud asendisse. Neet eemaldatakse võttes needist välja kesktapi.

Varuosad

3M 1465 tööstusliku kaitsekiivri jaoks on saadaval järgmised tagavaraosad: lõuarihm - 1466, tugirihmad - 1467, higipael - 1468.

Markeering

3M 1465 kiiver on testitud ja heakskiidetud standardi EN397 lisanõudele vastavalt:
a) madalad temperatuurid - -30° C
b) elektriisolatsioon - 440 VAC (avamata õhuavadega)
c) lateraalne deformatsioon - LD
d) sulametalli pritsmed - MM (avamata õhuavadega)

Märkus: Kui kiivrit kasutatakse koos 3M 1450 kõrvaklappidega, siis kiivri ja kõrvaklappide kombinatsioon EI VASTA standardi EN397 elektriisolatsiooninõuetele.

Hoiatused

1) Ärge tehke tootes muudatusi, mis pole tootja poolt soovitatud.
2) Ärge kasutage kiivrit. kui selles on pragusid või sisselõikeid.
3) Ärge katke kiivrit värviga.
4) Kiiver on ettenähtud tööstuslikuks kasutamiseks ja ei sobi muuks otstarbeks, näit. ratsutamis- või jalgrattakiivriks.

Heakskiidud

Toode vastab EÜ direktiivi nr. 89/686 II väljaande põhilistele turvanõuetele. Väljatöötamis-staadiumis on toodet testitud Rootsi Rahvuslikus Testimis- ja Uurimisinstituudis (Swedish Nalional Testing and Research Institute), Box 857, S-501 15, BORAS, Sweden (ID 0402).

Tootja esindaja: 3M Eesti Esindus
Võrgulehe koostaja: Parem Käsi OÜ

Viimati muudetud: 23.08.2011