Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Turvaköie ja kukkumist peatava köie kasutusjuhend

Ühendusköis

Turva- ehk ühendusköie ja kukkumist peatava köie abil ühendatakse turvarakmed kinnituspunkti külge. Turvaköis võib-olla varustatud garabiiniga mis hõlbustab köie ja rakmete ühendamist. 
Vastavalt EN-standardile EN 363 kuulub ühendusköis kukkumiskaitsevahendi komplekti. Pane tähele, et turvarakmed ja kukkumisepeataja oleks alati kukkumiskaitsesüsteemis. Turvaköis vastab standardile EN 353. Turvaköiel ja kukkumispeatajal peavad olema tähistatud tootmiskuupäev ja toote unikaalne number.

Enne kasutamist

Enne igat kasutamist kontrolli tähelepanelikult materjalide seisukorda ja osade toimimist. Ole tähelepanelik võimalike köie kahjustuste, katkiste õmbluste, maha tulnud värvi ja garabiini suhtes. Kui avastad mingi vea, mis võib olla ohtlik elule ja tervisele, peab materjali või kogu komplekti vahetama uue vastu. (Võta ühendust iga-aastase ülevaatuse suhtes müüjaga).

Hooldus

Turvaköis peab läbima ülevaatuse vähemalt üks kord aastas. Ülevaatust viib läbi selleks volitatud ja kompetentne isik, vastavat litsentsi omav inspektor. Materjalidel kontrollitakse sisselõigete, sööbimise, katkemiste ja kulumise  jälgi ning funktsioneerimist ja märgistust. Võimalikud kahjustused parandatakse või tunnistatakse toode kõlbmatuks pärast läbirääkimisi kliendiga. 
Varustust peab ladustama kuivas pimedas ja hästi ventileeritud ruumis. Köied peavad olema üles riputatud pehmelt rulli keeratuna.

Varustus peab olema parema kaitse tagamiseks alati puhas ja heas seisukorras. Kergelt määrdunud materjal pestakse leige veega ja pehme harjaga. Võib kasutada pehmet pesuvahendit. Varustus riputatakse kuivama. Varustus peab kuivama ilma, et seda kuivataks lahtise tulega või muu sooja allikaga.

Kasutamine

Heaks kiidetud

Turvaköis on valmistatud Protecta International AC205 turvaköiest, mis vastab Euroopa Liidu standardi EN353/2 sätestatud kaitsevahendite turvanõuetele.
Kasutusjuhendi koostaja: Parem Käsi OÜ.

üüaaööiiõõ

Viimati muudetud: 10.11.2016