Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

Üldtööde tööriided

Kirjeldus ja kasutusalad

Üldtööde tööriiete alla kuuluvad tööpüksid, traksidega tööpüksid, vestpüksid, ripptaskutega vestpüksid, tööjakk, töökombinesoon. Valmistusmaterjalina on kasutatud kangast Duunari. Koostis 60% puuvilla ja 40% polüamiidi. Kaal 245 g/m2. Kangas on töödeldud vett, mustust ja õli hülgavaks. Tegumood ja suurused vastavad EN 340 nõuetele, kasutatavad materjalid vastavad EN 470 standardi nõuetele.

Tööriided on ettenähtud kasutamiseks ehitus,- ja tööstustöölistele, lukkseppadele, autojuhtidele, traktoristidele, tööpinkide ja seadmete operaatoritele, põllu,- ja farmitöölistele. Ripptaskutega vestpükse ei ole soovitav kasutada töötamisel trei,- ja puurpinkidel ning teistel seadmetel kus võib esineda oht, et riiete väljaulatuvad osad võivad jääda seadmete liikuvate osade  taha kinni. Tööriided ei kaitse töötajat käia sädemete, keevituspritsmete jm kuumade osakeste ning kemikaalide eest. Sädemed, keevituspritsmed ja kemikaalid vähendavad oluliselt tööriiete kasutusiga ja nende poolt tekitatud kahjustused ei kuulu garantii korras parandamisele.

Hooldus

Tööriiete pesemistemperatuur on kuni 60C.
Kloorpleegitamine on keelatud.
Kuivatamine toimugu madalal temperatuuril.
Triikimise temperatuur alla 200C.
Lubatud normaalne keemiline puhastamine.

Säilitamine

Tööriideid tuleb säilitada jahedas, õhu suhtelise niiskuse 20 - 60% juures ja kaitstuna valguse eest.

Valmistaja: OÜ Parem Käsi, Tehase 23, Tartu. Tel. 7366 512.

Viimati muudetud: 23.08.2011