Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Näokaitse EP

Näokaitse on ette nähtud kasutamiseks silmade ja näo kaitseks mitmesuguste lendavate osakeste vastu erinevatel töödel (käiamine, treimine jne.). Pearihma pingus seatakse parajaks kuklaosas asuva seaderatta keeramisega.

Markeering

Antud näokaitse korpusel on markeering LD EN166 3 B CE, kus LD on tootja markeering. EN166 on eurostandardi number millele toode vastab, 3 tähistab kaitset vedelike piiskade (pritsmete) vastu, B tähistab kaitset kiirelt lendavate (120 m/s) keskmise energiaga osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Näokaitse klaasil on markeering LD 1 B CE, kus LD on tootja markeering, 1 tähistab läbipaistvat klaasi, B tähistab kaitset kiirelt lendavate (120 m/s) keskmise energiaga osakeste vastu ning CE tähistab eurosertifikatsiooni.

Kaitseklass:3

Hooldus

Näokaitse kaitseklaasi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada pehmet niisket puhastusvahendiga lappi. Ihuga kokkupuutuvaid osasid tuleb regulaarsett puhastada alkoholiga.

TÄHELEPANU!

Antud näokaitse ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade/näo kaitset ning vajab kohest väljavahetamist.
Kaitseklaasideks võib kasutada ainult LD 1 B CE markeeringuga klaase. Antud näokaitse materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Näokaitse konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Heaks kiidetud

Ülalnimetatud näokaitse on testitud INSTITUT NATIONAL DE RECHERCHE ET DE SECURITE (identifikatsiooni number 0070) B.P.27.F-54501 \/ANDOEUVRE FRANCE poolt ja tunnistatud EÜ tuübihindamistõendiga nr 0070-30 7-085-03-97-0018 vastavaks EÜ direktiivile 89/686/EEC isikukaitsevahenditest ning harmoneeruva!e standardile EN 166; 1995

Valmistaja: Euro Protection 01 Miribel France
Maaletooja ja kasutusjuhendi tõlkija AS Becky

Võrgulehe koostaja: Parem Käsi OÜ

Viimati muudetud: 23.08.2011