Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

Näo/silmakaitse PULSAFE

Kasutusalad

Näo/silmakaitse PULSAFE on ette nähtud näo kaitseks vigastuste eest, mida võivad põhjustada erinevat tüüpi ained. Näo/silmakaitse kasutusala on määratud kaitsevahendil oleva markeeringuga:

markeering

kasutusala

markeering

kasutusala

"1" 1 astme mehhaaniline vastupidavus "D" tolm
"2" 2 astme mehhaaniline vastupidavus "G" gaas,aur
"c" vedelad pritsmed* "M" sulametall
"C" vedelad piisakesed, udu    

* Näokaitseid võib kasutada ainult vedelate ainete vastu.

Kui kaitseklaas ja hoidik ei oma ühist markeeringut, loetakse kaitsevahend vastavaks alama astme markeeringule. Kaitseks sulametalli eest peavad nii hoidik kui ka kaitseklaas omama markeeringut "M"

Säilitamine, kasutamine ja hooldamine.

Pärast kasutamist hoia kaitsevahend puhtas, selleks ette nähtud kohas, kaitstuna liigse kuumuse ja niiskuse eest.

Säilitustemperatuur  0° C - 30° C

Suhteline niiskus  30% - 70% Enne iga kasutamist veendu, et kaitsevahend oleks terve ja vigastusteta. Asenda kriimustatud või vigastatud kaitseklaasid uutega, täpselt järgides varuosadega kaasasolevaid paigaldusjuhiseid.

HOIATUS :

Näoga kokku puutuvad kaitsevahendi osad võivad põhjustada allergilisi reaktsioone tundlikule inimesele!

Puhasta kaitsevahend igapäevaselt peale kasutamist. Kaitseklaasid puhastatakse hoolikalt sooja vee ja seebi abil või kasutatades veel põhinevat klaasipuhastusvahendit. Pärast pesemist kuivatatakse kaitseklaas puhta ja pehme niiske lapiga ning lastakse kuivada.

Vananemine

Kõik PULSAFE tooted on valmistatud stabiliseeritud plastmaterjalidest mis normaaltingimustes ei vanane kogu toote kasutusea jooksul. Plastiku vananemine võib esineda tugeva ultraviolettkiirguse mõjul kaasaarvatud kauakestev otsene päikesekiirgus. Igasugune toote hapraks muutumine või värvuse tuhmumine annab tunnistust materjali vananemisest ja kaitsevahend tuleb vahetada uue vastu. Igal juhul tuleb kaitseklaasid vahetada uue vastu 3 aastase ja hoidikud 5 aastase kasutamise järel.

Heaks kiidetud

Antud toode on läbinud tüübihindamise Inspec Certification Limited kohaselt (Notified Boody nr 0194), vastab EÜ direktiividele 89/686/EEC. Tarnimisluba nr 024 on välja antud Riigi Töökeskkonnaameti poolt 03.07.96.

Valmistaja : Pulsafe Safety Products Ltd., Inglismaa
Võrgulehe koostaja: Parem Käsi OÜ.

Viimati muudetud: 23.08.2011