Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

 

Crescendo Pro Musician kuulmiskaitsed

Pro Musician kuulmiskaitsed on loodud spetsiaalselt muusikutele ja kontserdi külastajatele.
Crescendo kõrvatroppides on eriline, patenteeritud filterelement, mis on loodud ja toodetud Hollandis, Dynamic Ear Company (DEC) poolt. Filterelement ongi asja tuum, mis tagab kuulmise kaitse liigtugeva heli eest ja samas võimaldab kuulda puhast heli, kõne ja muusikat kogu sagedusala ulatuses.

Lihtsatel (muusikute) kõrvatroppidel on liiga suur heli sumbumine, seda eriti kõrgematel sagedustel.
Seetõttu muutub kuuldav heli ebaloomulikuks ja tuhmiks ning väheneb oluliselt kuulamiselamus.

Crescendo Pro Musician seeria kuulmiskaitsed kindlustavad häälestatud ühesuguse summutuse kõikidel sagedustel, selliselt, et kuulaja ei kaota originaalhelist midagi. Lihtsalt helitugevust vähendatakse ohutu tasemeni.

 

 

 

Kes kasutavad Crescendo Pro Musician seeria kuulmiskaitseid?

 

Kas kõrvatropi suurus mulle sobib?

Crescendo kuulmiskaitseid müüakse komplektina, kus on kõrvatropid kahes universaalses suuruses, M ja L (keskmine ja suur). Igaüks saab valida omale paraja suuruse ja ei ole vaja karta, et ostetud suurus ei sobi. Lisaks on võimalik eraldi saada ka S (väike) suurus varutroppe, mida saab kasutada lastel.
Väikelastele (alla 3 a) ei ole tootja kasutussoovitust andnud, kuna väikelastel on nende allaneelamise oht.

Crescendo Pro Musician seeriasse kuuluvad tooted

Woodwind - väikese summutusega muusika filtriga, mis on sobilik puhkpillide kuulajatele.

Vocals, Guitar & DJ - keskmise summutustasemega muusika filter, mis on sobilik lauljatele, kitarristidele ja DJ-seeria on sobilik enamusele kontserdi külastajatele.

Drummer - sobilik kasutada väga tugeva muusika korral, nt trummimängul või tugevalt võimendatud bassi korral. Sobilik rock-kontserdi külastajatele.

 

Pro Musician filtreid saab kasutada ka koos individuaalselt vormitud (ortoplastiliste) kuulmiskaitsetega ja DS11-seeria kuularitega.
Vajaduse korral (kauakestva tropi purunemisel) on kõrvatropi osa vahetatav, kõrvatroppe saab eraldi tellida sobivas suuruses ja mitmetes värvitoonides.

Kuulmiskaitsed Music ja Dance põhinevad Pro Musician filtrite tehnoloogial, kuid kuuluvad odavamasse hinnaklassi. Samas tagavad ka need kompromissitu ja uskumatult tõetruu muusika kuulmise. 
Music ja Dance heli summutusvõime on umbes 20 dB kogu sagedusala ulatuses, tagades vaiksema aga moonutamata muusikaelamuse.

Kuna Crescendole´le on väga tähtis hügieeni aspekt , siis on toodete valmistamisel kasutatud võimalikult inimsõbralikke materjale, neidsamu, mida kasutab ka meditsiinitööstus.
Kasutamise ja hoolduse kohta vaata lähemalt kasutusjuhendist.

Viimati muudetud: 18.06.2020