Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

Viimati esiletõstetud

Millisest materjalist T-särk sobib suveks kõige paremini?

Palavate ilmadega töötamisel on äärmiselt oluline valida T-särk, mis on valmistatud hingavast ja kiiresti kuivavast materjalist, et vältida kandja ülekuumenemist või vastupidi niiske särgi tõttu külmetumist.

Selleks, et vältida ülekuumenemist, peaks T-särk võimaldama õhuvoolu ja hoidma keha kuivana ka intensiivse tegevuse ajal. Seetõttu soovitamegi eelistada suvisel ajal polüesterkangast T-särke, mis juhivad niiskuse nahalt eemale ja kuivavad kiiresti, tagades seeläbi kandja heaolu isegi kuumadel päevadel.

Lisaks suurepärastele hingamisomadustele pakub polüesterkangas ka suurepärast vastupidavust. See materjal on tuntud oma kulumiskindluse poolest ning säilitab oma välimuse ja vormi ka peale mitmeid pesukordi. 

Seega, kui otsite suviseid T-särke, mis tagavad mugavuse, hingavuse ja vastupidavuse, siis on tehnilisest polüesterkangast särk kindlasti parim valik.

Sobiva särgi leiad siit!.

 

Millise kontseptsiooniga tööjalatsit valida?

Jalatsitootjad on jagunemas kahte leeri.

Maspica (Sixton Peak jalatsid) on koostöös Padova Ülikooliga väljatöötanud jalatsite talla lahenduse kus talla vahekihis kasutatakse D30 materjali. D30 materjal on väga tõhusa energia summutamise võimega. Seda materjali kasutatakse ka nt mootorratturite turvises, eesmärgiga kukkumisel võimalikult palju löögienergiat ära summutada ja seeläbi lööki pehmendada.
Jalatsi sees täidab D30 materjal sama eesmärki, võimalikult palju pehmendada kõndimisel tekkivat lööki kannale.
Löögienergiat vähendavaid materjale (geelid, vahustatud EVA ja PU) on jalatsitaldades juba aastaid kasutatud, aga D30 materjali eripäraks on suurem tõhusus ja vastupidavus.
Tööjalatsite puhul, mida kasutatakse igapäevaselt ja mille oodatav tööiga on vähemalt 1 aasta, on tavapärane, et energiat neelavad materjalid väsivad tegelikult palju varem ära kui jalatsi muud osad ja seepärast ei ole mõistlik sellist, pealtnäha tervet, jalatsit edasi kasutada.
D30 materjal on võrreldes teistega oluliselt vastupidavam ja säilitab suurepärase energianeelamise võime jalatsi eluea lõpuni.

Vaata lähemalt tehnoloogia tutvustust.

D30 materjali kasutatakse Sixton Peaki Resolut Line seeria jalatsitel.

Giasco Safety on läinud teist teed. 
Nemad on konstrueerinud jalatsile kolmekihilise, patenteeritud 3D Triple Density tehnoloogial talla.
3D tald on hea põrutuse leevendusega, aga lisaks sellele on sellel ka hea energia tagastusvõime.
Energia tagastusvõime teeb liikumise kergemaks ehk kasutatakse sama põhimõtet mida kasutavad ka parimate jooksujalatsite tootjad.

Vaata lähemalt tehnoloogia tutvustust.

3D Triple Density tehnoloogial on valmistatud Giasco 3Hybrid seeria jalatsid Tellimiskeskuses.

 

Ostjana tekib nüüd küsimus, et kumba eelistada: kas suurepärse energianeelduvusega Resolut Line seeria jalatseid või hea energiatagastusega 3Hybrid seeria jalatseid?

Tõenäoliselt sõltub valik inimese enda eelistustest, kumb mugavam tundub aga kindlasti ka töö iseloomust. 
Kui töö iseloom nõuab pikaaegset jalgadel seismist ja kõndimist, siis soovitame eelistada Resolut Line jalatseid.
Kui on vaja lühiajaliselt või kiirelt liikuda punktist A punkti B, siis proovige 3Hybrid seeria jalatseid.

 

Parim sääsetõrjevahend

Ben's® MAX on suurima 50% DEET sisaldusega sääsetõrjevahend, mis PELETAB SÄÄSKI, PUUKE, KIHULASI, PARME, KIRPE ja teisi hammustavaid putukaid kuni 5 tundi.


DEET (N,N-Dietüül-meta-tolüamiid) - spetsiaalselt 1946 aastal USA armee jaoks väljatöötatud repellent kasutamiseks ekstreemsetes tingimustes ja siiani kõige effektiivseim aine hammustavate putukate tõrjeks.


BensMax pihustatava vedeliku saad siit.

07.01.2020

Jalatsikuivatid Alpenheat

Kuidas kuivatad Sina oma märjaks saanud talvesaapaid?
Kas radiaatori peal?

Radiaatoril kuivatamine on sageli nahksaapa jaoks liiga kõrge temperatuuriga ja/või liiga kauakestev ning selle tulemusena muutub nahk jäigaks ja kahjustub.
Kuivatamiseks sobilikum temperatuur on kuni 37C ja on hea kui saab kuivamisaega muuta vastavalt sellele kui märg on jalanõu.
Siis kestab jalats kauem ja nahk säilitab enda omadused nii nagu peab.

Jalatsi kuivamisel on soe ja niiske õhk bakteripoistele meeldiv tegutsemispaik ning nende lammutustööga kaasneb tavaliselt ebameeldiv lõhn. Headel jalatsikuivatajatel on ka selle hädale vastuabinõu olemas.

Uuri lähemalt kuidas töötavad Alpenheati jalatsikuivatajad.

Jalatsikuivatit võid kasutada ka spordijalatsite, suusasaabaste, kinnaste, kiivrite jmt kuivatamiseks.