Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Metallkinda kasutusjuhend

Enne metallkinda kasutamist:

  1. Tutvuge käesoleva kasutusjuhendiga ja toimige vastavalt ettekirjutustele. Tööandja peab kontrollima, et kinnaste kasutaja on juhendist õieti aru saanud.
  2. Iga päev enne kinda kasutamist kontrollige, et kindad on täiesti korras.
  3. Kui märkate kindal mingeid puudusi, siis teatage sellest kohe tööandjale.
  4. Tööandja peab kohe vahetama vigastatud kindad uute vastu.
  5. Kinnaste parandamiseks kasutage ainult valmistajatehase tagavaraosi.
  6. Nende kinnaste ehitust ei tohi mitte mingil juhul muuta.
  7. Need kindad juhivad elektrit ja neid ei tohi kasutada elektriseadmete või elektriinstallatsioonide läheduses.
  8. Need kindad kaitsevad vaid selliste haavade ja vigastuste eest, mis tekivad noa või käsilõikamisseadme kasutamisel. Kui kindaid kasutatakse mootoriga varutatud (elektriliste või pneumaatiliste) nugade töötamisel, siis kontroolige, et noaterra hammaste kõrgus ei põhjustaks kinnihaakumise ohtu (norm EN14328).
  9. Järgige antud kasutusõpetuses toodud kinnaste puhastamise eeskirju.

Õigete kinnaste valik:

Valige kinnaste suurus kinda kasutaja käe suuruse järgi. Kindad peavad kätte täpselt sobima, nii et sõrmedele jääb piisavalt liikumisruumi. Kinnaste suurus on määratud kinnituspaela värviga:
sinine - 10
valge - 8

Hooldus

Selleks, et  metallkindad korralikult kasutajat kaitseksid, tuleb kindad hoida täiesti korras, Kasutage puhastusainete ja desinfitseerivate vahendite õiget kogust, et tekstiilpaelad ei saaks kahjustada.
Laos peab kasutamisvalmis olema kogu aeg piisav hulk kindaid.
Kindaid tohib parandada ainult kinnaste valmistajaettevõte või tema poolt heaks kiidetud spetsialist. See tagab, et kinnaste parandamiseks kasutatakse ainult originaal varuosi.

Puhtus ja säilitamine

Metallkindaid peab vähemalt kord päevas tugevasti harjama soojas (50C) seebivees või lahuses, kus on sooja (50C) vett ja pesuainet. Kindaid võib pesta ka pesumasinas. Pärast pesemist tuleb kindaid loputada vees, mille temperatuur on vähemalt 82C. Kasutaga kinnaste desinfitseerimmiseks ainult toiduainete hügieenilabori poolt lubatud tooteid.
Pärast puhastamist viige kindad puhta õhuga kuiva ja ventileeritavasse kohta.

Soovitused

Metallkindad on välja töötatud ja valmistatud vastavalt euroopa normile EN 1082-1. Nad on välja töötatud tavalistes töötingimustes kasutamiseks. Tuleb hoolitseda selle eest, et ei kasutaks nuge, mille tera laius 20 mm kaugusel noa otsast on alla 12,5 millimeetri.

Garantii

Kõik  metallrõngasdtest valmistatud kindad kontrollitakse (materjal ja tootmine) enne nende välja saatmist. Ostja ja kasutaja vastutab kinnaste kontrollimise eest nende vastu võtmisel ja enne kasutamist. Kõik toote vigastusi puudutavad reklamatsioonid tuleb essitada 5 päeva jooksul kauba vastuvõtmisest. Valmistaja garanteerib ainult defektse toote välja vahetamise ja kompenseerimise. Valmistaja ei vastuta kinnaste eest, mida ei ole parandatud valmistaja poolt heaks kiidetud töökojas. Valmistaja nimel ei saa teised garantiid anda. Valmistaja ei ole nõus andma mingeid muid garantiisid, kui ainult neid, mis on eespool mainitud, eriti sel juhul kui toodet on valesti kasutatud.

Valmistaja : ETN FOIN, Prantsusmaa
Volitatud esindaja: Parem Käsi OÜ, Tehase 23, TARTU

Viimati muudetud: 23.08.2011