Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Kõrgnähtavusega signaalvest EP / 3M

Kasutamisjuhend

Kõrge klassiga fluorestseeruva taustmaterjali ja reflektiivsete triipude kombinatsioon komplekti kuuluvate signaaltöörõivaste valmistamisel tagab Teie kõrgendatud nähtavuse nii päeval kui ka öisel ajal tulede valgel. Nende riietusesemete valmistamisel on  kasutatud sertifitseeritud ja testitud materjale ning konstruktsioone, mis on vastavuses BS EN 471 klass 2 normidega, mis käsitlevad kõrgnähtavusega signaal-töörõivaid.

Igal riietusesemel on piktogramm, kus ülemine number näitab konkreetse riideeseme BS EN 471-le vastavat klassi fluorestseeruva taustmaterjali ja reflektiivse materjali pinna alusel. Alumine number näitab reflektiivribadeks kasutatud materjali kvaliteeti (antud komplekti puhul 2).

Hoiatused

Kui reflektiivribad on kahjustatud või mustad, ei garanteeri ta enam riietusesemete kvaliteeti. Reflektiivribadelt õliplekkide eemaldamiseks ei või kasutada lahusteid.

Hooldus

Vest tuleb pesemisel keerata pahempidi. Maksimaalne pesemis- temperatuur 40 C. Võib pesta masinas või tööstuslikult piiratud reziimil. GP 540 reflektiivlintide puhastamisel ei tohi kasutada keemilist puhastust. 3M 9910 -Silver reflektiivlintide puhastamisel võib kasutada keemilist puhastust. Cl sisaldavaid pesuaineid ei või kasutada. Mitte tsentrifuugida. Mitte triikida.
Lubatud pesutsüklite arv 15 (GP 540 puhul)

Kõigi teiste kõrgnähtavusega signaalrõivaste hooldus:

Rõivaesemed keerata pesemisel pahempidi, maksimaalne lubatud pesemistemperatuur 60 C. Pesta võib masinaga ja ka tööstuslikult. CL sisaldavaid pesuaineid ei või kasutada. Kui puhastame GP 340 reflektiivlinti, on keemiline puhastus keelatud. Kui puhastame 3M 9910 Silver reflektiivlinti on keemiline puhastus lubatud. Mitte tsentrifuugida. Triikida väga ettevaatlikult, t°<150°C, et triikraud ei rikuks reflektiivlinti, sest selle triikimine on kategooriliselt keelatud.

NB! Kõiki kõrgnähtavusega signaaltöörõivaid tuleb hoida pestult ja pimedas, nii ei toimu valgusmõjust tingitud värvimuutusi.Värvimuutusse puutuvaid kaebusi ei rahuldata.

Palun kontrollige, et Teil on õige suurusega riietusese ja et sellel ei oleks mingeid nähtavaid vigastusi.

Heaks kiidetud

Toode on läbinud tüübihindamise 11.08.1992, vastab EÜ direktiivile 89/686/CEE, Lextension de Lattestation Dexamen Ce de Type nr 0072/139/162/12/96/0710/EX01 12 96, Direction Regionale Lyon.

Tootja: Euro Protection
Võrgulehe koostaja: Parem Käsi OÜ

Viimati muudetud: 23.08.2011