Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Kõrgnähtavusega signaalvest klass 2

Kasutamisjuhend

Fluorestseeruva taustmaterjal ja reflektiivsete helkurtriipude kombinatsioon signaaltöörõivastel tagab Teie kõrgendatud nähtavuse nii päeval kui ka öisel ajal tulede valgel. Nende riietusesemete valmistamisel on  kasutatud sertifitseeritud ja testitud materjale ning konstruktsioone, mis on vastavuses EN 471 normidega, mis käsitlevad kõrgnähtavusega signaal-töörõivaid.

Igal riietusesemel on piktogramm, kus ülemine number näitab konkreetse riideeseme EN 471-le vastavat klassi fluorestseeruva taustmaterjali (antud komplekti puhul 2). Alumine number näitab reflektiivribadeks kasutatud materjali kvaliteeti (antud komplekti puhul 2).

Vastavalt EN 471 järgi klassifitseeritakse signaalrõivad nähtavuse järgi:
3. klass - kõrge
2. klass - keskmine
1. klass - madal.

See rõivas vastab direktiiviis 89/686EEC toodud nõuetele.

Kandke rõivast alati kinnitatuna.

Hoiatused

Liikuva masina või seadme läheduses töötades olge seda rõivast kandes eriti tähelepanelik, et rõivas ei haakuks liikuva masinaosaga.
Kui reflektiivribad on kahjustatud või mustad, ei garanteeri ta enam riietusesemete kvaliteeti. Reflektiivribadelt õliplekkide eemaldamiseks ei või kasutada lahusteid.

Hooldus

Vest tuleb pesemisel keerata pahempidi. Maksimaalne pesemistemperatuur 40C. Võib pesta masinas või tööstuslikult piiratud reziimil. GP 540 reflektiivlintide puhastamisel ei tohi kasutada keemilist puhastust. 3M 9910 -Silver reflektiivlintide puhastamisel võib kasutada keemilist puhastust. Cl sisaldavaid pesuaineid ei või kasutada. Soovitav mitte tsentrifuugida ja  väänata. Mitte triikida. 

Max 25 - lubatud pesutsüklite arv 25.

NB! Kõiki kõrgnähtavusega signaaltöörõivaid tuleb hoida pestult ja pimedas, nii ei toimu valgusmõjust tingitud värvimuutusi. Värvimuutusse puutuvaid kaebusi ei rahuldata.

Palun kontrollige, et Teil on õige suurusega riietusese ja et sellel ei oleks mingeid nähtavaid vigastusi.

Heaks kiidetud

Inspekteerimisasutus: Satra Technology Centre, England, No 153475, ID 0321.

 

Tootja: Xiou Ping Industrial , Hiina.

Võrgulehe koostaja: Parem Käsi OÜ

Viimati muudetud: 23.08.2011