Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Eelmisel nädalal lasi Sixton Peak välja uue talvesaapa mudeli Ice Trak.
Selle turvasaapa loomisel lähtuti eelkõige mägedes (Alpides) töötavatest inimestest, kellel on vaja väga head haarduvust jääl ja lumel ning head soojapidavust terve tööpäeva jooksul.

Ice Trak saapa teevadki heaks ja eriliseks Vibrami spetsiaalne välistald, Primaloft sisevooder ning jäikuselement, mis on suureks abiks ebatasasel pinnal liikumisel.

Saapal kasutatakse Vibrami uut kummitalla versiooni, mille loomisel lähtuti parima haarduvuse saavutamisest lumel ja jääl.

Soojahoidjana kasutatakse Ice Trak saapal Primaloft kiuga voodrit, mis on tootja sõnul tõhusam kui laialt tuntud Thinsulate. Primaloft voodri kõige suurem eelis tuleb esile, kui vooder saab märjaks või niiskeks. Märjalt on Primalofti soojapidavus ca 2 korda parem kui konkureerivatel isolatsioonimaterjalidel.

Ice Trak turvsaabast võib pidada mitmeski mõttes oma hinnaklassi parimaks jalatsiks nii Eestis kui ilmselt ka Euroopas.

Saapast lähemalt meie tellimiskeskuses: Sixton Peak tööjalatsid.

Viimati muudetud: 03.01.2014