Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõtte tutvustus Ettevõtte lugu Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia
Soodushinnaga tooted

Ettevõttest

Osaühing Parem Käsi tegeleb isikukaitsevahendite, tööriiete, töökinnaste ja tööjalatsite ning lõikeketaste, tööriistade ning keevitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga.
Valmistame töörõivaid ja eririideid, osutame õmblusteenust ning lõigete konstrueerimist.

Kuu 28 pood

Meie suurimateks klientideks on tööstusettevõtted, ehitus- ja hooldusettevõtted ning põllumajandusettevõtted ja toidutööstused.
Tarnime kaupu üle Eesti ja vähemal määral ka Eestist väljapoole.

Müügisaal

Meil on üle 150 koostööpartneri nii Euroopa Liidust kui ka sellest väljastpoolt, kelle tooteid pakume oma klientidele. Tooteportfellis on enam kui pooled tooted sellised, mida tarnime otse valmistajalt. Lõppkasutaja jaoks tähendab see lühemat tarneahelat ehk paremat ostuhinda ja vajadusel head info liikuvust tootja ning kasutaja vahel.

kaubaladu

Creditinfo Eesti AS kes hindab igal aastal Eesti ettevõtete majandus ja finantsnäitajaid ning arvutab nende põhjal välja krediidireitingu ja riskitaseme, on andnud Parem Käsi OÜ-le krediidireitingu alates aastast 2008 hea (A) või väga hea (AAA).

Meie eesmärgiks on olla hea mainega ja parima valikuga isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte Lõuna - Eestis.

tagatuba

 

Ärikliendile, püsikliendile

Krediiidikõlbulikele püsiklientidele pakume võimalust osta lahtise arvega, kus volitatud isikud saavad kauba kätte ja maksmine toimub koondarvega üks kord kuus. Maksetähtaja jooksul arve tasumisvõimaluse saamiseks seevime, et meile saadetaks arve tasumist kinnitava garantiikiri. Garantiikirja võib saata oma ettevõtte vormil või kasutada meie garantiikirja blanketti.
Kui kaupa vastu võtma volitatud isik lahkub ettevõttest, siis tuleb kindlasti meid sellest teavitada, soovitatavalt e-kirja teel.

Poe sissevaade

Hindadest

Püsiklientidele pakume hinnasoodustust, mille suurus sõltub kuu ostumahult.
Püsiklientidele ja ka neile kes püsikliendid ei ole, rakendame artiklipõhist hulgikoguse soodustust kui kogus ületab väikepakendi künnise.
Internetipoe ja kohapealse poe hinnad võivad erineda kuna need on eraldi toimivad üksused.

tooteriiulid

Viimati muudetud: 22.12.2023