Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Giasco 3D TRIPLE DENSITY turvajalatsid

Revolutsiooniline tehnoloogia, mis kolmekordistab teie mugavust.

3D on patenteeritud revolutsiooniline tehnoloogia, mis võimaldab pakkuda ainsat jalatsi, mille ülaosale on valatud 3 erinevat polüuretaanikihti. Selle toote eesmärk on pakkuda maksimaalset mugavust ja turvalist jalgade stabiilsust tänu kolmele erineva tihedusega kihile.

Esimene kiht tänu kõvemale materjalisegule on loodud pakkuma maksimaalset vastupidavust pinnasega kokkupuutel. See materjal koos haardemustriga tagab ka suurepärase SRC libisemiskindluse.

Teist kihti (keskel) iseloomustab väiksem tihedus, mis tagab igal sammul äärmise pehmuse. Selle polüuretaanisegu täiendavaks eeliseks on vastupidavus, mis aja jooksul säilitab mäluefekti. See suurendab toote eluiga ja erineb teistest materjalidest, mis aja jooksul kipuvad deformeeruma ja suurendavad jala vale asendit.

Pealmine osa, mis puutub kokku jalatsi pealsega, tagab jala suurema stabiilsuse, eriti neil, kes kõnnivad ebatasastel pindadel, maastikul. Ka siin tagab polüuretaani mäluefekt olulised eelised võrreldes teiste ülemise osa stabiilsustehnoloogiatega. 

3D TRIPLE DENSITY tehnoloogia töötab ka esteetilises mõttes. Suuremate värvikombinatsioonide kasutamine teeb mudeli ainulaadseks ja suurendab erinevaid võimalikke kombinatsioone koos rõivastega.