Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

 

Crescendo PPE, Industry ja Situational kuulmiskaitsed

Crescendo PPE ja Industry kuulmiskaitsed on mõeldud kasutamiseks eelkõige tööstuses ning Situational tooted erinevates tegevusolukordades, kus on vajalik mürataseme vähendamine.

Crescendo PPE-seeria annab ainulaadse kuulmiskaitse lahenduse, mida tavaliselt suudavad anda ainult eksklusiivsed või spetsiaalselt valmistatud kuulmiskaitsed.

Crescendo PPE seeria on võimeline andma kas ühesugust või kindlat mürasummutust, vähendades müra taset võrdselt kõikidel sagedustel. PPE seeria tooted aitavad kaasa loomuliku heli ja selgema kõne kuulmisele ning muudavad mürarikka töökeskkonna ohutumaks, kuna kõne ja hoiatussignaalid on paremini kuuldavad.

 

Ohutuks kuulmiskaitse kasutamiseks on vajalik, et kasutataks sobiliku summutusvõimega kaitsmeid. Väga sageli on töötajad nö ülekaitstud, st kasutatakse oma töökeskkonna jaoks liiga suure summutusvõimega kuulmiskaitsmeid.

Crescendol on tootevalikus erineva summutusvõimega mudelid, mille mürafiltrid on vahetatavad.

 

Crescendo PPE seeria tooted

PPE ja Industry seeria toodetel on kasutusel edasiarendatud helifiltri tehnoloogia, mis tagab loomuliku helide ja selge kõne kuulmise, samal ajal tagades müra vähenemise ohutu tasemeni. Industri-seeria põhineb samal tehnoloogial kui PPE-seeria aga helifilter on odavamast hinnaklassist.

Crescendo Imapct - on loodud kaitsma impulss-müra eest nagu nt löögid ja plahvatused. Mõõdetuna ANSI IPIL standardi järgi on selle toote kaitsevõime kuni müraimpulsini 166 dB.

Crescendo Industry seeria tooted

Crecendo Situational kuulmiskaitsete mürafiltrid põhinevad Pro Musican ja PPE seeria toodete tehnoloogial.
Kuulmiskaitsed ei ulatu kuulmekäigust välja ja on tähelepandamatud.
Filtri membraan on õhku läbilaskev, vähendades sellega kuulmekäigu ärritust ja parandades kasutusmugavust.

Crescendo Situational seeria tooted

Kõiki Crescendo kuulmiskaitseid võib kombineerida koos kõrvaklappidega, kasutades neid eriti tugevates müraolukordades.

Kuna Crescendole on väga tähtis hügieeni aspekt, siis on toodete valmistamisel kasutatud võimalikult inimsõbralikke materjale, neidsamu, mida kasutab ka meditsiinitööstus. Kasutatud materjalid on kauakestvad ja pestavad.
Kasutamise ja hoolduse kohta vaata lähemalt kasutusjuhendist.

Kõik Cerescendo tooted on loodud ja valmistatud Hollandis, Dynamic Ear Company poolt. 

Viimati muudetud: 18.06.2020