Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Kuidas kasutada tellimiskeskust
Püsiklient
Püsikliendileht Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Kasutajatunnuste muutmine Log Out (Sisselogimise kasutajatunnused kustutatakse!)
Uued tooted ja kataloogid
Töökindad
Omatoodang / Eritellimusel riided
Tööriided
Tööjalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Ettevõttest

Kuu 28 poodOsaühingu Parem Käsi põhitegevusaladeks on isikukaitsevahendite, tööriiete, -kinnaste, -jalatsite ning lõikeketaste, tööriistade ning keevitusmaterjalide jae- ja hulgimüük. 
Töö- ja eririiete valmistamine, õmblusteenuse osutamine, (rõivaste) lõigete konstrueerimine. 

Suurimateks klientideks on tööstusettevõtted, ehitus- ja hooldusettevõtted ning põllumajandus tootjad.
Tarnime kaupu üle Eesti ja väiksemal määral ka Eestist väljapoole.

Olulisemad kaupade tarnijad on Itaaliast, Hiinast, Malaisiast, Rootsist,  Inglismaalt ja Saksamaalt.
Tooteportfellis on u pooled tooted sellised, mida tarnime otse valmistajalt. See on ka meie eesmärk, suurendandada otsetarnete mahtu. Toote kasutaja jaoks tähendab see lühemat tarneahelat ehk paremat ostuhinda ja vajadusel head info liikuvust tootja ning kasutaja vahel.

Krediidiinfo AS hindab koostöös maailma suurima krediidihinnanguagentuuri Experianiga igal aastal Eesti ettevõtete majandus ja finantsnäitajaid ning arvutab nende põhjal välja krediidireitingu. Samuti annab hinnangu ettevõtte riskitasemele. Parem Käsi OÜ reiting on olnud alates aastast 2008 hea (A) või väga hea (AA).

Meie eesmärgiks on olla hea mainega ja suurima valikuga isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte Lõuna - Eestis.

Püsikliendile

Sõlmime lepingu lahtise arvega ostmiseks, kus volitatud isikud saavad kauba kätte ja maksmine toimub koondarvega üks kord kuus. Selleks on vaja täita meie poolt antav garantiikirja blankett ning hiljem arve tähtajaks tasuda. Kui kaupa vastu võtma volitatud isik lahkub ettevõttest, siis tuleb kindlasti meid sellest teavitada.

Hindadest

Püsiklientidele pakume hinnasoodustust, mille suurus sõltub kuu ostumahult.
Kes püsiklient ei ole, siis neile rakendame artiklipõhist soodustust kui kogus ületab väikepakendi künnise.
Internetipoe ja kohapealse poe hinnad võivad erineda kuna need on eraldi toimivad üksused. 
Internetipoes kasutame võimalikult madalat fikseeritud transporditasu. Mida suurem ost, seda soodsam Teile.

 

Ettevõtte lugu

Parem Käsi on asutatud 1997 aastal. Firma käivitamiseks oli kasutada 30 000 krooni (u 2000 eurot) ja 100 m2 rendipind Vitamiini (1) tänaval. Alustasime töökinnaste ja keevituselektroodide müügiga ettevõtetele.
Alguse märksõnadeks võiks olla - klientide pidevad makseraskused ja maksete viibimised, ja nt 22 eurost töörõivast said endale lubada ainult tõeliselt kõvad tegijad. Töökinnaste peamine müügiartikkel oli kootud plastnaast ja mööblinahast sõrmikud (viimati nimetatu müügikogus on alates aastast 2013 põhimõtteliselt null). Väärib äramärkimist, et tol ajal olid need kindad päris kirve hinnaga, u 2 korda kallimad kui nt aastal 2016!
Kuna Vitamiini tänaval "koliti" meid talveks kütmata kaarhalli, siis otsisime omale uue kodu.


1998 a jaanuaris avasime poe uksed Tehase tn 23. Seal oli rendipinda 74 m2. Tehase tn tööstushoone oli meie tegevuskohaks 17 aastat. Hoone oli suur ja see võimaldas firma arenedes pinda juurde rentida. 
Aastal 2012 oli meie käes juba u 400 m2.
 

 

1999 aastal tegime kodulehe ja avasime internetipoe. See oli aeg kus Eestis oli internetipoode u 50 ringis ja põhiline internetiühendus oli Dial Up e modemiga sissehelistamine, kiirusel u 30 kb/s.
Kodulehe loomise ajendiks 1999 aastal oli isikukaitsevahendeid käsitleva info puudus eestikeelses internetis. Olime ühed esimestest, kes hakkasid isikukaitsevahendeid ja keevitusmaterjale müüma läbi internetipoe. Sealjuures oli väga olulisel kohal ka põhjaliku tooteinfo pakkumine ja kaitsevahendite tutvustamine ja kasutamisoskuste suurendamine ettevõtetes.

Aastal 2002 alustas tööd meie õmblusüksus, kus valmistame väikesetiraazilisi tööriideid jmt tooteid vastavalt klientide erisoovidele.

2009 aastal võtsime kasutusele tööriiete tootmisel CAD/CAM tehnoloogia ja laserlõikuspingi juurdelõikuses.
Digitaliseerisime oma tööriiete lõiked ja saavutasime veelgi suurema paindlikkuse väiketiraazide ja üksikute toodete valmistamiseks.

digi lõiked laserlõikaja

2015 aasta juunis kolisime enda uude ärihoonesse, mis asub Kuu tn 28.
Hoone arhitekt on Kaido Kepp, arhitektuuriklubi.ee ja ehituse peatöövõtu tegi YIT Ehitus AS.
Siin on tegevusruumi enam kui 1000 mja oluliselt paremad töötingimused.

müügisaal

Viimati muudetud: 29.07.2020